NATURALNE MYDŁO ALL-ONE PRODUKT DO MYCIA CIAŁA I WŁOSÓW, CZYSZCZENIA POWIERZCHNI, PRANIA, A TAKŻE KĄPIELI ZWIERZĄT

2023-03-16
NATURALNE MYDŁO ALL-ONE PRODUKT DO MYCIA CIAŁA I WŁOSÓW, CZYSZCZENIA POWIERZCHNI, PRANIA, A TAKŻE KĄPIELI ZWIERZĄT
M Y
1

Pracuj ciężko! Rozwijaj się

Numer jeden w Moralnym ABC Dr. Bronner’s : Pracuj! Prosperuj! Ucz się, rozwijaj się i udoskonalaj. Sukces to motor, który sprawi, że wszystko jest możliwe.
                   
Historia Dr. Bronnera

Historia Dr. Bronner

Żydowsko-niemieckie tradycje produkcji mydeł—plan Emanuela Bronner działań pokojowych i zjednoczenia Statku kosmicznego jakim jest Ziemia —kultowe mydło kontrkultury lat 60ych—lider ruchu organicznego i sprawiedliwego handlu.

Konstruktywny Kapitalizm

Konstruktywny Kapitalizm

„Dziel się zyskami z pracownikami i Ziemią, dzięki której stworzyłeś produkty!” – biznes jako siła dobra – stając się Korporacją Korzyści (Benefit) i Certyfikowaną Korporacją B.

Wspominając Wujka Ralpha

Wspominając Wujka Ralpha

Wujek Ralph—syn Dr. Bronnera i wujek obecnego kierownictwa firmy —ucieleśniał serce i duszę naszej firmy – pomógł szerzyć przesłanie ojca, że jesteśmy ponad podziałami! (All-One!).

N A S I K L I E N C I
2

Postępuj porządnie z klientami

Pierwszy składnik: miłość! Kieruj się sercem, nie śpiesz się, daj wszystko co najlepsze—służ klientom tak, jakbyś obsługiwał swoich najbliższych..

Tylko najczystsze składniki organiczne i pochodzące ze sprawiedliwego handlu — większość produktów wegańskich i certyfikowane zgodnie z tymi samymi normami ekologicznymi co żywność! Bez syntetycznych konserwantów, bez środków pieniących. Ciało, włosy, twarz, usta i zęby – żywność, naczynia, pranie, sprzątanie, zwierzęta – Dr. Bronner's jest najlepszy dla ludzi, domu i Ziemi.

Making the best soap

Produkcja najlepszych mydeł 

Produkujemy mydła tradycyjnymi metodami — ta filozofia dotyczy wszystkich naszych produktów do pielęgnacji ciała: szukamy naturalnych składników, które zastąpią syntetyczne składniki chemiczne.

Product certifications

Certyfikacja Produktów

Niezależna certyfikacja gwarantuje, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju ekologicznego i społecznego.

Organic integrity

Organiczna Integralność

Walczymy o rynek, na którym konsumenci nie są wprowadzani w błąd i gdzie normy ekologiczne są stosowane do pielęgnacji ciała tak samo, jak do żywności.

N A S I P R A C O W N I C Y
3

Traktuj pracowników jak własną rodzinę

Bądź miły, hojnie nagradzaj, wspieraj dobry i zdrowy tryb życia. Szukaj i zachęcaj do szukania w sobie tego co najlepsze. Bo to, co nas łączy, jest większe niż to, co nas dzieli!

Jesteśmy firmą rodzinną i uważamy, że wszyscy, którzy z nami pracują, są częścią naszej dalszej rodziny. Każdy „członek rodziny” na każdym stanowisku w firmie ma do odegrania ważną rolę i zasługuje na korzystanie z najlepszych programów świadczeń i odszkodowań, jakie możemy zaoferować.

Making the best soap

Postępowe Praktyki Biznesowe 

100% bezpłatna opieka zdrowotna dla pracowników i ich rodzin — stosunek 5 do 1 wynagrodzeń kadry kierowniczej — roczna premia w wysokości do 25% wynagrodzenia dla pracowników pełnoetatowych — 15% wynagrodzenia w podziale zysków.

N A S I D O S T A W C Y
4

Bądź Fair w stosunku do Dostawców

Budujemy relacje z rolnikami i producentami ekologicznymi, aby tworzyć sprawiedliwe łańcuchy dostaw. Uczciwe ceny dla rolników, płaca wystarczająca na utrzymanie i doskonałe warunki pracy dla pracowników, inwestycje w społeczności, szacunek dla ziemi i ludzi!!
Making the best soap

Budowanie sprawiedliwych łańcuchów dostaw

Sprawiedliwe wynagrodzenie, dobre warunki pracy, pożyczki i projekty rozwoju społeczności wspierają drobnych rolników i lokalne gospodarki — techniki rolnictwa regeneracyjnego poprawiają glebę i plony!

N A S I K L I E N C I
5

Traktuj Ziemię jak Dom

Pokornie i uważnie korzystaj z darów ziemi. Nie marnuj niczego, nie krzywdź ziemi ani ludzi ani zwierząt. To, co pochodzi z ziemi, musi wrócić!

Regeneracyjne projekty rolnictwa ekologicznego — programy wzbogacania gleby i sadzenia drzew — opakowania w 100% pochodzące z recyklingu poużytkowego — agresywna redukcja odpadów i zużycia wody — tak!

Making the best soap

Regeneracyjne Rolnictwo Ekologiczne

Zdrowa gleba = zdrowa planeta – rolnictwo przemysłowe, główny generator gazów cieplarnianych – jak regeneracyjne rolnictwo organiczne może odwrócić zmianyklimatyczne!

Product certifications

Innowacje w Zakresie Opakowań

Opakowania plastikowe w 100% pochodzące z recyklingu pokonsumenckiego — recykling od butelki do butelki — lokalny recykling zmniejsza liczbę butelek wysyłanych za granicę = mniej emisji gazów cieplarnianych!.

N A S Z A S P O ŁECZN O Ś Ć
6

Finansuj & Walcz o to co ważne!

Bądź motorem pozytywnych zmian – dziel się zyskami, dziel się talentami, dziel się siłą, dziel się głosem – dawaj i dawaj, finansuj i walcz!

Dr Bronner’s zawsze promował aktywizm, którego początki sięgają czasów, gdy Emanuel Bronner wzywał rasę ludzką do zjednoczenia się, sprzedając swoje miętowe mydło w płynie. Kontynuując tego samego ducha aktywizmu, naszą misją jest dalsze wykorzystywanie firmy do walki i finansowego wspierania celów, w które wierzymy: rolnictwo regeneracyjne, sprawiedliwy handel, wspieranie działań na rzecz zwierząt, reforma polityki w zakresie konopi przemysłowych i narkotyków oraz płace wystarczające na utrzymanie. . Nazywamy siebie „walczącą firmą mydlaną” i jesteśmy zaangażowani i strategicznie zaangażowani w sprawy, o które walczymy.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
Polecane
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 13 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-28
Sprawnie i szybko
2023-04-17
Szybka dostawa , produkt bardzo dobry
pixel