Kultowe japońskie grzebienie Y.S. PARK

2023-03-16
Kultowe japońskie grzebienie Y.S. PARK

O „Y.S.PARK Professional” - Szybko, łatwo, dokładnie - W 1987 roku Young Soo Park założył firmę Y.S.PARK Professional w Tokio po otwarciu swojego salonu w Daikanyama w Tokio w 1980 roku. Obecnie, podczas gdy pan Park co tydzień pracuje jako stylista w swoim salonie, opracowuje i planuje produkty do pielęgnacji włosów, albo narzędzia salonowe poprzez własne doświadczenia i badania z pomysłami z naszego salonu jako „użytkownik=twórca”. Ulepszenie podstawowego projektu i funkcji produktów kosmetycznych prawie nigdy nie było rozważane, ponieważ wiele używanych obecnie produktów kosmetycznych powstało tysiące lat temu. W rzeczywistości grzebień został odkryty przez archeologów jako najstarsze narzędzie. Projekt grzebienia był dobrze dopracowany i uważany za datowany na 5000 lat temu w Persji. Zgodnie z tym przyjęto, że kształt i funkcja grzebienia zostały już ukończone i nie można ich dalej udoskonalać. My, Y.S.PARK, od samego początku opracowujemy własną koncepcję i projekt oraz stale badamy wszystkie aspekty tej dziedziny, aby zachować naszą oryginalność. Wszystkie produkty Y.S.PARK są produkowane i projektowane na podstawie naszego własnego doświadczenia jako użytkownika, twórcy i przedstawiciela handlowego. Obecnie Y.S.PARK jest znany jako wszechstronna firma narzędzi kosmetycznych, a nasze produkty wspierane są przez najlepszych stylistów na całym świecie.

GRZEBIENIE

Doskonała odporność na ciepło. Zaprojektowany z „Parting Space Head” — pierwszy ząbek grzebienia jest skrócony, aby ułatwić cięcie. „Centymetrowe otwory modułowe” zapewniają trwałość i elastyczność. Pomysł i konstrukcja grzebieni z naszych salonów była wspierana przez profesjonalistów z całego świata.

 

SZCZOTKI

Otwory wentylacyjne między włosiem umożliwiają płynny przepływ powietrza, aby uniknąć gromadzenia się ciepła, co chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ciepło. Suszenie można wykonać szybko, nawet bez suszarki o dużej mocy. Szybkie suszenie umożliwia oszczędność energii i energii.

NARZĘDZIA SALONOWE

Narzędzia produkowane i inspirowane w oparciu o doświadczenia z salonu, aby były przydatne dla profesjonalnych fryzjerów i barberów. Każde narzędzie zostało zaprojektowane z wieloma unikalnymi ułatwieniami, aby Twoja praca była bardziej „ŁATWA, SZYBKA i PRECYZYJNA”.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
Polecane
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 13 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
Bardzo dobry żel.
2023-04-17
Szybka dostawa , produkt bardzo dobry
pixel